Our Generation Kulis Karavanı
Our Generation Kulis Karavanı
Our Generation Kulis Karavanı
Our Generation Kulis Karavanı
Our Generation Kulis Karavanı
Our Generation Kulis Karavanı
Our Generation Kulis Karavanı
Our Generation Kulis Karavanı
Our Generation Kulis Karavanı

Our Generation Kulis Karavanı (BD37858)

Fiyat : 3.299,90 TL(KDV Dahil)
Kargo Ücreti 300TL

Bir Kanada markası olan Our Generation oyuncakları, oyuncak bebek, kıyafet ve aksesuarları ile sınırsız bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Our Generation tüm ürünleri, uluslararası güvenlik standartlarını geçecek şekilde tasarlanmıştır.

 

Isabel Abbey Our Generation Türkiye Distribütörüdür. Isabel Abbey ürünlerini İstanbul İstinyepark Avm, Caddebostan ve Ankara Panora Avm mağazalarımızda bulabilirsiniz!

Adet

Artır Azalt

Ürün Ölçüleri: 61,6 x 30,5 x 52,1 cm           +3 Yaş 

46 cm bebekler için aksesuar seti. Resimdeki bebekler ve araba hariç tüm aksesuarlar dahildir. 

 

Our Generation Kulis Karavanı’nda 46 cm’lik oyuncak bebeklerinizi büyük ekrana hazırlayın! Bu parlak pembe kulis karavanı, gerçekçi ayrıntılarıyla oyun oynamayı daha da eğlenceli hale getiriyor! En sevdiğiniz bebeğinizi aynanın önüne oturtun ve aynanın ışıklarını açarak saçını şekillendirmeye başlayın. Ardından bebeğinizin göz kamaştırmasını sağlamak için oje, pudra ve parfüm kozmetiklerini kullanın!

 

Yıldız bebeğinizin en şık kıyafetlerini asmak için 3 ışıltılı askıyı kullanabilir ve ayakkabılarını karavandaki bölmelerde saklayabilirsiniz! Parıldayan senaryo kitabı sayesinde yıldız bebeğinize repliklerini çalıştırabilir ya da katlanır yatakta şekerleme yaptırabilirsiniz (gizliliği için kapılar açılıp kapanabilirdir). Karavan ayrıca Our Generation Elektronik Jeep’e de bağlanabiliyor, böylece 46 cm’lik en iyi arkadaşınız dünyanın herhangi bir yerinde bir film yıldızı olabilir! Hiçbir şey bebeğinizin En İyi Kadın Oyuncu Ödülü'nü kazanmasına engel değildir! 

 

Film yönetmenimiz Kathleen'le tanıştınız mı? Kathleen’i film yıldızı Rafaella'yı kontrol ederken görebilirsiniz. Rafaella ise, bir sonraki büyük filmi için hazırlanırken her zaman Kulis Karavanı'nda bulunabilir! 

 

Kulis Karavanı ile birlikte gelen aksesuarlar; puf, en iyi oyuncu ödülü, ışıklı makyaj masası, VIP kartı, 3 adet giysi askısı, oje, perfüm, pudra, 2 adet dekoratif yastık, film senaryosu.

 

Yaş Aralığı
3 Yaş ve üzeri 4 Yaş ve üzeri 5 Yaş ve üzeri 6 Yaş ve üzeri 7 Yaş ve üzeri 8 Yaş ve üzeri
Benzer Ürünler