Our Generation Lilly Anna Oyuncak Bebek - 46 cm
Our Generation Lilly Anna Oyuncak Bebek - 46 cm
Our Generation Lilly Anna Oyuncak Bebek - 46 cm
Our Generation Lilly Anna Oyuncak Bebek - 46 cm
Our Generation Lilly Anna Oyuncak Bebek - 46 cm
Our Generation Lilly Anna Oyuncak Bebek - 46 cm
Our Generation Lilly Anna Oyuncak Bebek - 46 cm

Our Generation Lilly Anna Oyuncak Bebek - 46 cm (BD31009Z)

Fiyat : 3.299,90 TL(KDV Dahil)
Kargo Ücreti 500TL

Bir Kanada markası olan Our Generation oyuncakları oyuncak bebek, kıyafet ve aksesuarları ile sınırsız bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Our Generation tüm ürünleri, uluslararası güvenlik standartlarını geçecek şekilde tasarlanmıştır.

Adet

Artır Azalt

Our Generation Lilly Anna Oyuncak Bebek 46cm
 

 

Yaş Grubu: 3 Yaş üzeri için uygundur. 

 

 

Lily Anna hayal gücünüzü kullanarak yola çıkmaya hazır!


Atlarımızı eyerliyoruz ve kendi yolumuzu çiziyoruz. İster en sevdiği atıyla kurdeleler kazanıyor, ister arkadaşlarıyla samanlıkta serinletici bir limonatanın tadını çıkarıyor olsun, Lily Anna hayal gücünüzü kullanarak yola çıkmaya hazır. Lily Anna, dizleri ve dirsekleri bükülebilen, duruşu ayarlanabilir bir oyuncak bebek. Boynu, omuzları ve kalçaları dönüyor ve birçok farklı şekilde poz verebiliyor! Hareketli bir bebek olarak, yapmayı en sevdiği şeylerden biri olan Atlarımıza kolayca binebilir! Lily Anna, şanslı pembe ve ekose binici ceketi, uyumlu jodhpurs ve binicilik kaskından oluşan şık binicilik kıyafetini çok seviyor. Ata binmediği zamanlarda, arkadaşlarıyla yerel müzik ziyafetine giderken giydiği güzel pembe elbiseyi giymeyi seviyor. At çiftliğindeki yeni evinde onun tüm maceralarını okuyabilir ve kendi hikayelerinizi uydurabilirsiniz! Lily Anna bundan sonra ne yapacak? O kısım size kalmış!

 


Ürün Özellikleri:

 

 • Our Generation Oyuncak Bebekler 46 cm boyundadır.
 • Resimde görülen kıyafet ve aksesuarlarla birlikte gelir.
 • Oyuncak bebeklerimizin gövdesi bezdir.
 • Baş, omuz ve kalçası hareketlidir.
 • Gözleri kapanabilir ve orta sertlikte bir yapısı vardır.
 • Bez gövdesi sayesinde ağırlık merkezini ayarladığınızda ayakta duracaktır.
 • Saçları taranabilir ve şekil alabilir.
 • Ekstra satın alabileceğiniz tüm Our Generation kıyafet, evcil hayvan, ev aksesuarları ve araçları ile uyumludur.

 

Paket İçeriği:

 

 • 1 adet elbise
 • 1 çift pembe ayakkabı
 • 1 adet ceket
 • 1 çift çizme
 • 1 adet pantolon
 • 1 adet kask
 • 1 adet sürahi
 • 2 adet bardak
 • 1 adet takvim

 

Our Generation oyuncak bebeklerin dünyasına hoş geldiniz!


Our Generation oyuncak bebeklerin tıpkı çocuklar gibi farklı tarzları, kişilikleri ve farklı görünüşleri vardır. Saç ve göz renkleri farklı olduğu gibi kıyafet ve aksesuarları da farklıdır. Bazı oyuncak bebekler sporu sever bazıları ise bilimi. Sanat ve zanaattan hoşlanan bebekler de vardır. Bazı oyuncak bebekler mutfağı, yemek yapmayı tercih ederken diğerleri keşfetmekten ve dışarıda zaman geçirmekten hoşlanırlar.  

 

Our Generation Oyuncak Bebeklerin Malzeme Özellikleri


Oyuncak bebekler ve aksesuarları yapımında plastik, Citroflex®, kumaş, şerit ve diğer birçok malzeme kullanılmaktadır. Üretim aşamasında malzemeleri özenli bir şekilde seçilmektedir. Çevreye olan hassasiyetleri nedeniyle çevre dostu ambalaj kullanılmaktadır.  

 

Oyuncak Bebeklere Nasıl Bakmalıyım?


Our Generation oyuncak bebekleri direk güneş altında veya sıcak ısı kaynağı yakınında tutmayınız. Yüzlerini ve vücutlarını ıslak, sabunlu bir bez ile temizleyebilirsiniz. Kurutma işlemi ise oda sıcaklığında hava ile yapılmalıdır. Giysi ve aksesuarlar için soğuk su ve yumuşak bir sabunla temizleyin ve ardından sererek kurutabilirsiniz. Çamaşır makinesine, kurutucuya veya doğrudan ısı kaynağının yanına Our Generation bebek, giysi veya aksesuar koymayınız.

 

Oyuncak Bebeklerimin saçlarına nasıl bakmalıyım?


Bebeğinizin saçını tel fırçayla taramanız önerilir. Bebeğin saçlarını küçük bölümlere ayırın ve birer birer hafifçe fırçalayın. Saçın altından başlayıp yukarı doğru hareket ederek düğümleri fırçaladığınızdan emin olun. Dolanmış olan saçı taramakta zorlanıyorsanız, bebeğin saçını sprey şişesinin içerisine su koyarak hafifçe nemlendirerek açın.
Bebeğin dalgalı saçları varsa, uçları fırçalarken çok nazik olun, bukleleri bozmamaya özen gösterin. Sıkı bukleler için bebeğin saçını parmağınızla dolayarak şekil verin. Bebeğinizin saçlarını sıkıca örmek bebeğin saçlarına zarar verebileceğinden gevşek örgüleri tercih edin, jel veya köpük gibi şekillendirici ürünler kullanmaktan kaçının. Fön makinesi, sıcak şekillendiriciler bukle veya saç düzleştirici kullanmaktan kaçının. Bebeğin saçını her zaman aşırı sıcaktan uzak tutun.  

Yaş Aralığı
3 Yaş ve üzeri 4 Yaş ve üzeri 5 Yaş ve üzeri 6 Yaş ve üzeri 7 Yaş ve üzeri 8 Yaş ve üzeri
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR