Our Generation Paloma Oyuncak Bebek - 46 cm
Our Generation Paloma Oyuncak Bebek - 46 cm
Our Generation Paloma Oyuncak Bebek - 46 cm
Our Generation Paloma Oyuncak Bebek - 46 cm
Our Generation Paloma Oyuncak Bebek 46 cm
Our Generation Paloma Oyuncak Bebek - 46 cm

Our Generation Paloma Oyuncak Bebek - 46 cm (BD31161Z)

Fiyat : 3.299,90 TL(KDV Dahil)
Kargo Ücreti 500TL

Bir Kanada markası olan Our Generation oyuncakları oyuncak bebek, kıyafet ve aksesuarları ile sınırsız bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Our Generation tüm ürünleri, uluslararası güvenlik standartlarını geçecek şekilde tasarlanmıştır.

Adet

Artır Azalt

Our Generaiton Paloma Oyuncak Bebek 46 cm

 

 

Yaş Grubu: 3 Yaş üzeri için uygundur.

 


Evcil hayvanlarınız sağlıklı ve mutlu!


İhtiyacı olan evcil hayvanlara yardım etmek gerçekten bir zevk! Omuz hizasında, kıvırcık kahverengi saçları ve sıcak kahverengi gözleri olan Paloma ile kuyruklar sallanacak, kuşlar cıvıldayacak ve kediler mutluluktan miyavlayacak. Paloma, Sağlıklı Paws Veteriner Kliniğinde veteriner olma hayalini yaşıyor ve her türlü hayvanın daha iyi hissetmesine yardımcı oluyor.  Güzel tüylü arkadaşlara... ve dört ayaklı arkadaşlara bakmak... Rahat beyaz uzun kollu tişört, üst ve pantolonla birlikte pembe veteriner önlükleri ve ayakları üzerinde kalmasına yardımcı olan rahat düz ayakkabılar içeren veteriner üniformasını giyiyor. Hayvanlarla ilgilenmesine yardımcı olacak birçok veteriner aleti ve aksesuarıyla birlikte geliyor; örneğin steteskop, yavru köpeklere veya kediciklere takmak için tasma, hastasının kulaklarını kontrol etmek için çalışma ışıklı bir otoskop ve daha fazlası!

 

 

Ürün Özellikleri: 

 

 • Our Generation Oyuncak Bebekler 46 cm boyundadır.
 • Resimde görülen kıyafet ve aksesuarlarla birlikte gelir.
 • Oyuncak bebeklerimizin gövdesi bezdir.
 • Baş, omuz ve kalçası hareketlidir.
 • Gözleri kapanabilir ve orta sertlikte bir yapısı vardır.
 • Bez gövdesi sayesinde ağırlık merkezini ayarladığınızda ayakta duracaktır.
 • Saçları taranabilir ve şekil alabilir.
 • Ekstra satın alabileceğiniz tüm Our Generation kıyafet, evcil hayvan, ev aksesuarları ve araçları ile uyumludur.

 

Paket İçeriği:

 

 • ​​​1 adet uzun kollu bluz 
 • 1 çift ayakkabı
 • 1 adet pantolon
 • 1 adet steteskop
 • 1 adet şırınga
 • 1 kavanoz evcil hayvan maması
 • 1 adet yüz maskesi
 • 1 adet termometre
 • 1 adet kulak termometresi


Our Generation oyuncak bebeklerin dünyasına hoş geldiniz!


Our Generation oyuncak bebeklerin tıpkı çocuklar gibi farklı tarzları, kişilikleri ve farklı görünüşleri vardır. Saç ve göz renkleri farklı olduğu gibi kıyafet ve aksesuarları da farklıdır. Bazı oyuncak bebekler sporu sever bazıları ise bilimi. Sanat ve zanaattan hoşlanan bebekler de vardır. Bazı oyuncak bebekler mutfağı, yemek yapmayı tercih ederken diğerleri keşfetmekten ve dışarıda zaman geçirmekten hoşlanırlar.  

 

Our Generation Oyuncak Bebeklerin Malzeme Özellikleri


Oyuncak bebekler ve aksesuarları yapımında plastik, Citroflex®, kumaş, şerit ve diğer birçok malzeme kullanılmaktadır. Üretim aşamasında malzemeleri özenli bir şekilde seçilmektedir. Çevreye olan hassasiyetleri nedeniyle çevre dostu ambalaj kullanılmaktadır.  

 

Oyuncak Bebeklere Nasıl Bakmalıyım?


Our Generation oyuncak bebekleri direk güneş altında veya sıcak ısı kaynağı yakınında tutmayınız. Yüzlerini ve vücutlarını ıslak, sabunlu bir bez ile temizleyebilirsiniz. Kurutma işlemi ise oda sıcaklığında hava ile yapılmalıdır. Giysi ve aksesuarlar için soğuk su ve yumuşak bir sabunla temizleyin ve ardından sererek kurutabilirsiniz. Çamaşır makinesine, kurutucuya veya doğrudan ısı kaynağının yanına Our Generation bebek, giysi veya aksesuar koymayınız.

 

Oyuncak Bebeklerimin saçlarına nasıl bakmalıyım?


Bebeğinizin saçını tel fırçayla taramanız önerilir. Bebeğin saçlarını küçük bölümlere ayırın ve birer birer hafifçe fırçalayın. Saçın altından başlayıp yukarı doğru hareket ederek düğümleri fırçaladığınızdan emin olun. Dolanmış olan saçı taramakta zorlanıyorsanız, bebeğin saçını sprey şişesinin içerisine su koyarak hafifçe nemlendirerek açın.
Bebeğin dalgalı saçları varsa, uçları fırçalarken çok nazik olun, bukleleri bozmamaya özen gösterin. Sıkı bukleler için bebeğin saçını parmağınızla dolayarak şekil verin. Bebeğinizin saçlarını sıkıca örmek bebeğin saçlarına zarar verebileceğinden gevşek örgüleri tercih edin, jel veya köpük gibi şekillendirici ürünler kullanmaktan kaçının. Fön makinesi, sıcak şekillendiriciler bukle veya saç düzleştirici kullanmaktan kaçının. Bebeğin saçını her zaman aşırı sıcaktan uzak tutun.
 

Yaş Aralığı
3 Yaş ve üzeri 4 Yaş ve üzeri 5 Yaş ve üzeri 6 Yaş ve üzeri 7 Yaş ve üzeri 8 Yaş ve üzeri
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR