Our Generation Talia
Our Generation Talia
Our Generation Talia
Our Generation Talia
Our Generation Talia
Our Generation Talia
Our Generation Talia
Our Generation Talia

Our Generation Talia (BD31167Z)

Fiyat : 2.299,90 TL(KDV Dahil)
Kargo Ücreti 500TL

Bir Kanada markası olan Our Generation oyuncakları oyuncak bebek, kıyafet ve aksesuarları ile sınırsız bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Our Generation tüm ürünleri, uluslararası güvenlik standartlarını geçecek şekilde tasarlanmıştır.

Adet

Artır Azalt

Our Generation Talia 

 

 

Yaş Grubu: 3 Yaş üzeri için uygundur.

 

 

Parıltıyı ve göz kamaştırmayı seviyoruz. Yeni görünümlerle oynayalım ve yaratıcı olalım!


Yeni stilleri denemeyi seven çocuklar, Talia ile saatlerce eğlenecek! Bu şekillendirme büstü, çocuklarınızın hem kendileri hem de bebekleri için şekillendirme, süsleme ve yeni saç stilleri oluşturma pratiklerine olanak tanıyacak! Bir tutam parıltı ve bolca hayal gücü! Talia'nın yanında saç tokası, bir fırça ve güzel bir saç bandı da geliyor. Bu oyuncak bebek büstüyle örgüler ve daha fazlasını oluşturma alıştırması yapın. Parıltılı ve değerli taşlı çıkartmalar tarzınıza ekstra ışıltı katacak. Hayal gücünüzü kullanarak pek çok farklı görünüm yaratabilirsiniz! Stilleri Talia'da deneyin ve ardından kendinizde tekrarlayın! Bu bebek stili büstü, ışıltılı fikirlerinizi denemek için mükemmel bir yerdir.
 

 

Ürün Özellikleri:

 

 • Stilleri denemeyi seven çocuklar, Our Generation Talia ile saatlerce eğlenecek!
 • Oyuncak bebek büstü, çocuklarınızın hem kendileri hem de oyuncak bebekleri için stil, dekorasyon ve yeni saç stilleri oluşturmasına yardımcı olacak!
 • Bebek büstü ile örgüler, topuzlar ve daha fazlasını oluşturma alıştırması yapın.
 • Parıltı ve mücevher çıkartmaları tarzınıza ekstra ışıltı katacak.
 • Ürün Kutu Ölçüleri: 30x30 cm
 • Ürün Ölçüleri: 22x18x8 cm

 

Paket İçeriği:

 

 • 1 adet bebek büstü 
 • 1 adet fiyonklu plastik saç bandı
 • 2 adet metal kalp şeklinde klips
 • 1 adet parıltılı kalp çıkartması
 • 1 adet değerli taş çıkartma sayfası
 • 1 adet saç stili kitapçığı
 • 1 adet tarak
 • 1 adet kavanoz parıltılı jel
 • 1 adet parıltılı çıkartma sayfası

 

Our Generation oyuncak bebeklerin dünyasına hoş geldiniz!


Our Generation oyuncak bebeklerin tıpkı çocuklar gibi farklı tarzları, kişilikleri ve farklı görünüşleri vardır. Saç ve göz renkleri farklı olduğu gibi kıyafet ve aksesuarları da farklıdır. Bazı oyuncak bebekler sporu sever bazıları ise bilimi. Sanat ve zanaattan hoşlanan bebekler de vardır. Bazı oyuncak bebekler mutfağı, yemek yapmayı tercih ederken diğerleri keşfetmekten ve dışarıda zaman geçirmekten hoşlanırlar.  

 

Our Generation Oyuncak Bebeklerin Malzeme Özellikleri


Oyuncak bebekler ve aksesuarları yapımında plastik, Citroflex®, kumaş, şerit ve diğer birçok malzeme kullanılmaktadır. Üretim aşamasında malzemeleri özenli bir şekilde seçilmektedir. Çevreye olan hassasiyetleri nedeniyle çevre dostu ambalaj kullanılmaktadır.  

 

Oyuncak Bebeklere Nasıl Bakmalıyım?


Our Generation oyuncak bebekleri direk güneş altında veya sıcak ısı kaynağı yakınında tutmayınız. Yüzlerini ve vücutlarını ıslak, sabunlu bir bez ile temizleyebilirsiniz. Kurutma işlemi ise oda sıcaklığında hava ile yapılmalıdır. Giysi ve aksesuarlar için soğuk su ve yumuşak bir sabunla temizleyin ve ardından sererek kurutabilirsiniz. Çamaşır makinesine, kurutucuya veya doğrudan ısı kaynağının yanına Our Generation bebek, giysi veya aksesuar koymayınız.

 

Oyuncak Bebeklerimin saçlarına nasıl bakmalıyım?


Bebeğinizin saçını tel fırçayla taramanız önerilir. Bebeğin saçlarını küçük bölümlere ayırın ve birer birer hafifçe fırçalayın. Saçın altından başlayıp yukarı doğru hareket ederek düğümleri fırçaladığınızdan emin olun. Dolanmış olan saçı taramakta zorlanıyorsanız, bebeğin saçını sprey şişesinin içerisine su koyarak hafifçe nemlendirerek açın.
Bebeğin dalgalı saçları varsa, uçları fırçalarken çok nazik olun, bukleleri bozmamaya özen gösterin. Sıkı bukleler için bebeğin saçını parmağınızla dolayarak şekil verin. Bebeğinizin saçlarını sıkıca örmek bebeğin saçlarına zarar verebileceğinden gevşek örgüleri tercih edin, jel veya köpük gibi şekillendirici ürünler kullanmaktan kaçının. Fön makinesi, sıcak şekillendiriciler bukle veya saç düzleştirici kullanmaktan kaçının. Bebeğin saçını her zaman aşırı sıcaktan uzak tutun.  

Yaş Aralığı
3 Yaş ve üzeri 4 Yaş ve üzeri 5 Yaş ve üzeri 6 Yaş ve üzeri 7 Yaş ve üzeri 8 Yaş ve üzeri
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR