Globber Scooter Evo Serisi

Globber oturmalı scooter

Globber Evo Go Up serisi oturmalı scooter! Ödüllü tasarım!

15 ay ve üzeri çocuklarınız için 5 farklı fonksiyona sahip pratik eğlenceli bir oturmalı scooter ile karşınızdayız. Globber Evo Go Up serisi size 3 farklı kullanım,  5 farklı fonksiyon sunuyor. Ebeveyn kontrollü oturmalı scooter, denge bisikleti ve scooter olarak kullanabileceğiniz ödüllü tasarıma sahiptir. Gelişmekte olan çocuğunuza uyum sağlayan oturmalı scooter, çocuğunuzun denge kurmasını destekler. Bedenlerini kontrol edebilme, kondisyon ve koordinasyon kazanmalarına yardımcı olur. Kas gelişimine faydalıdır ve en önemlisi çocuğunuzun kendine olan güvenini artırmaktadır. Oturmalı scooter kas gelişimini faydası olduğu için motor  gelişimini de destekleyecektir. 

 

Globber Oturmalı Scooter 

Ebeveyn kontrollü oturmalı scooter; denge bisikleti ve scooter olarak 3 farklı kullanım sağlar.  

Oturmalı scooter; 
Oturmalı scooter, +15 ay çocuğunuz için boyu 70 cm ve üzeri ise tercih edilmelidir. Oturma aparatı 20 kg taşıma kapasitesine sahiptir. 4 kademe  ayarlanabilen t barı ile ebeveynler için kullanım rahatlığı sağlar. Ayak koyma yeri ve geniş oturma alanı rahat ve dengeli durmasını destekler.  Oturarak kullanımda çocuğunuzun kas gelişimi ve denge kurmasına yardımcı olur. Ebeveyn kullanımında yön verirken arka tekeri hafifçe kaldırarak (çocuğunuzun dengesini bozmadan)sağa sola dönüş yapılmaktadır. Globber Evo oturmalı scooter modelinde, direksiyondan dönüşler güvenlik nedeniyle yapılmamaktadır. 

 

Denge bisikleti

Oturmalı scooter kullanımından sonra ebeveyn kontrolünü sağladığınız t-barı çıkartığınızda Globber Evo Go Up scooterı denge bisikleti olarak kullanılır.  Denge bisikleti kullanımı +2 yaş çocuğunuz için boyu 85 cm ve üzeri kilosu 20 kg ve altında ise kullanılabilir. Denge bisikleti olarak kullanılacağı zaman ayak  koyma aparatını çıkartılması gerekir.

Scooter 

Denge bisikleti kullanımından sonra oturma aparatını çıkartarak Globber oturmalı scooter modelini scootera çevirebilirsiniz. Çocuğunuzun boyu 95-160 cm arasında ve ağırlığı 50 kg olana kadar kullanıma uygundur. Scooter olarak kullanıldığında dönüşler güvenlik nedeniyle direksiyondan değil ayak konulan alandan ağırlığı  verilen tarafa doğru yönlenecektir. Ayrıca ilk kullanımlarda iki teker arasında bulunan butona basıp direksiyonu kilitleyebilir. Sonrasında ise alt kısmında  bulunan kırmızı mandalı kaldırarak kilidi kapatabilirsiniz. Globber oturmalı scooterların tbarı katlanma özelliği bulunmamaktadır. Ancak bağlantı yerinde bulunan mandala bastığınızda tbarı rahatlıkla scooterdan ayırabilirsiniz.

 

Kaliteli İşçilik, Ekstra Konfor!  

Oturma aparatı geniş koltuk, maksimum konfor sağlar. Çocuğunuzun gelişimine uyum sağlamak için 3 kademe yükseklikte ayarlanabilir bir oturağa sahiptir.  Uzun süreli kullanım için ayarlanabilir 4-konumlu T-çubuğu gidonu bulunur.  Çocuklarınız için dizayn ödüllü, kaliteli ve dayanıklı malzemeden bir scooterdır. Direksiyon kilit sistemi bulunur. T-BAR gidona yön dönüm performansını artırır. Gidon kulpları daha iyi konfor ve daha fazla direnç için, dayanıklı, çift enjeksiyon malzemeden yapılmıştır.

 
Etiketler: -
Temmuz 08, 2020
Listeye dön