Le Toy Van Bebek Evi/Blue Bird Cottage

Le Toy Van Bebek Evi/Blue Bird Cottage (H138)

Marka : Le Toy Van
Fiyat : 2.899,90 TL(KDV Dahil)
Ekstra Urun Bilgisi

Adet

Artır Azalt
Ürün Ölçüleri:  44 x 35 x 63 cm    
Kutu Ölçüleri: 64,5 x 12 x 44 cm         
3 yaş ve üzeri çocuklar için uygundur.  
37 parça mobilya seti ile birlikte gelir. 
Le Toy Van bebek evi, içi ve dışı özenle tasarlanmış 3 katlı bir evdir. Tamamı ahşap, pencereleri, dışarı açılan çiçek motifli kepenkleri, sundurma üzerindeki çiçek detayları ile her detayı düşünülmüş.
Le Toy Van bebek evinin iç kısımları elle boyanmış ve her oda farklı dizayn edilmiştir. Ev iç dizaynında pastel tonları kullanılmıştır. Ön kısımdaki iki parçadan açılır. Çatı katı çatı panelinin içerisindedir. Çatı paneli üst kat camların önündeki çiçeklikleri kaldırdığınızda açılmaktadır. Evin yan kısımlarında bulunan pembe pencere pervazları ve çiçeklikler oyun evini çok cezbedici hale getirmek için özel olarak tasarlanmıştır. Evin içerisindeki geniş iç alan çocuğunuzun rahat oyun oynamasını sağlar. Çocuğunuzun yaratıcılığını geliştirmede ve koordinasyon becerileri geliştirmede yardımcı olur. Evin içerisinde bulunan fotoğraf çerçeveleri, askıları mutfak rafları ve eşyaları dahil olmak üzere her odada yapısına uygun duvar süslemeleri vardır. Le Toy Van mobilya koleksiyonu ve bebek koleksiyonu ürünlerine uyumludur. 
Le Toy Van bebek Evi, yüksek kalitedeki tasarımıyla, çocuklar için mükemmel bir hediye olacaktır. 
Le Toy Van ürünlerinde heyecan verici detaylar çoktur. Açılır kapı ve pencereler, kapı süslemesi, mektup kutusu, çiçeklikler vb. gibi 
Kolay ve basit bir montajı vardır. Temizlenebilen iç ve dış yüzeye sahiptir. Kolayca temizlenebilir. 
 
 
Yaş Aralığı
3 Yaş ve üzeri 4 Yaş ve üzeri 5 Yaş ve üzeri 6 Yaş ve üzeri 7 Yaş ve üzeri