Oyuncak Boncuk Setleri

Takılar ve boncuklar çocukların her zaman dikkatini çeken ürünlerdir. Çocuklarınızın küpeye kadar farklı takılar tasarlayacağı bir oyuncağa sahip olmasına ne dersiniz? Çocuklarınız boncuk setleri ile kreatif ve çok yönlü etkinlikler düzenleyebilir.

Boncuklar özellikle bebeklik döneminde küçük yapıları nedeniyle yutma ve boğulma tehlikesine karşı ebeveynler tarafından tercih edilmezler. Ancak ulusal arası güvenlik standartlarına ve çocukların gelişim seviyelerine uygun şekilde üretilen yaratıcı çocuk takı yapma seti çeşitleri anne babaların tüm kaygılarını giderecek şekilde tasarlanmaktadır.

Çocuklarınızın birçok takıyı tasarlayarak yaratıcılıklarını ve hayal güçlerini geliştirebileceği takı tasarım setleri bu kategorimizde yer alıyor. Sağlık dostu malzemelerden üretilen boncuk seti oyuncakları hemen satın alabilirsiniz.

Boncuk Oyuncak Setleri

Boncuk oyuncak seti çeşitleri çocukların çeşitli takılar tasarlayabilmesi için özel olarak geliştirilen yaratıcı etkinlik çeşitleri arasında yer alır. Sitemizde en çok tercih edilen takı seti çeşitleri arasında Tiger Tribe oyunları bulunuyor.

Tiger Tribe markası yaratıcı ve eğlenceli oyuncaklar üretebilmek adına 2007 yılından beri Avustralya merkezli olarak hizmet vermektedir. Her yaşta çocuğun yaratıcılığını geliştirecek onlarca etkinlik tasarlayan markanın tüm ürünleri uluslararası güvenlik standartlarına sahiptir.

Takı tasarım setleri farklı ölçülerde planlanmaktadır. Çocuklar için takı yapma seti ölçüleri gelişim seviyelerine ve yaşlarına uygun olarak tasarlanmaktadır. Setlerde boncuklar, dizme ipleri, kolye kordonları, dikiş için iğneler, püskül yapabilmek için püskül ipliği gibi birçok ürün bulunmaktadır.

Setler kaliteli, sağlam ve güvenli olabilmesi adına sağlık dostu plastik ve ahşap gibi çeşitli malzemelerden üretilmektedir. Dikim işleri için tasarlanan iğneler çocuklara zarar vermeyecek şekilde üretilmektedir. Çocuklarınızın yaratıcılığını geliştirecek boncuk setleri arasından hemen seçim yapabilir ve çok uygun fiyatlarla sepetinize ekleyerek satın alabilirsiniz.

Oyuncak Boncuk Seti Faydaları

Boncuk seti oyuncak olarak birçok avantaj sağlayan ürünlerdir. Öncelikle bu oyunlarda çocuklar zevklerine ve ilgilerine göre takılar tasarladığı için bir ürün ortaya koyma ve estetik bakış açısı kazanma becerilerini geliştirecektir.

İpe dizme şeklinde etkinlikleri barındıran boncuk oyuncak seti çeşitleri çocukların sayı sayma becerilerini geliştirir. Özellikle sayıların mantığını yeni kavrayan ve sayısal zeka becerilerini oluşturmaya başlayan çocuklarda çok yararlı etkinlikler sağlayabilir.

Bunun yanında ipe dizme etkinlikleri ya da dikim etkinlikleri düzenleyen çocuklar bir ürün ortaya koyarken el ve göz koordinasyonu da gelişir. Boncuk oyuncak seti çeşitleri ince motor becerilerin gelişmesinde de büyük etkiye sahiptir. Hızlı kargo gönderimi ile kısa sürede elinize ulaşacak boncuk setlerini hemen satın alabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR