Dikiş Kartları

El işleri çocuk gelişiminde çok etkili rolü olan etkinlikler arasında yer alır. Bu etkinlikler sırasında çocukları düşünmesini, olaylar arasında bağlantı kurabilmesini, renkleri birbirinden ayırabilmesini ve özgüven becerilerinin gelişmesini sağlar. Çocuklarınızın el becerilerinin gelişmesi için dikiş kartları bu kategoride sizleri bekliyor.

Anne babalar çocuklarıyla el işleri etkinlikleri düzenleyerek hem eğlenebilirler hem de aile içindeki iletişimin güçlenmesini sağlayabilirler. Çocukların ince motor becerileri sanatsal faaliyetlerle çok daha sağlıklı ve verimli şekilde gelişmektedir.

Kategorimizde yer alan setler okul öncesi dönemlerden başlayarak çocukların motor becerilerinin gelişmeye devam ettiği sürece kadar verimli olarak kullanılabilir. Çocuklarınız bu bölümde yer alan kartlar ile basit tasarımlar yaparken hayal gücünü kullanacak ve el becerilerine de geliştirecek.

Çocuklar İçin El İşi Setleri

Geniş ürün yelpazemiz arasından çocuklar için el işi setleri bulabilirsiniz. Koleksiyonumuz içinde yer alan yapıştırma etkinlikleri 3-6 yaş arasındaki çocukların yapışkan ipler sayesinde bir fotoğrafı tamamladığı ve hayal gücünü kullandığı etkinlikler gerçekleştirmesini sağlayabilir.

Çocuk el işi seti arayanlar için ilgi çekici renklere ve tasarımlara sahip ürünleri satışa sunuyoruz. El işi setlerinde kullanılan malzemeler çocukların kendine zarar veremeyeceği güvenli malzemelerden üretilmektedir. Çocuğunuzun sağlığını destekleyecek çok sayıda el işi setini kategorimizden satın alabilirsiniz.

Resim ve tekstil alanlarını tek bir başlık altında birleştiren çocuklar için dikiş kartları içinde delikli kartlar, iplik, payet ve yuvarlak uçlu iğneler barındırmaktadır. Çocuklarınız dikiş malzemelerini kullanarak kartları birbiriyle birleştirebilir. İğneler yuvarlak uçları sayesinde dikiş işlemi sırasında çocuklarınıza zarar vermez. Dikiş kartları 7-13 yaş arasındaki çocukların motor gelişimleri için uygun ürünlerdir.

El İşi Etkinlikleri Çocuklara Ne Kazandırır?

El işi etkinlikleri çocukların çok yönlü gelişimini sağlar. Bu etkinlikler öncelikle çocukların ince motor becerilerini geliştirebilmesini sağlar. Çocuklar yapıştırma ve dikim etkinlikleri sırasında el ve göz koordinasyonunu geliştirebilir.

Yaratıcı el işi etkinlikleri anne baba ile çocuk birlikte düzenleyebilir. Bu sayede ebeveynlerle çocuk arasında duygusal bağ oluşur ve aile içinde sağlıklı bir iletişim ortamı oluşabilir. Çocuğun sosyalleşme becerisine de katkı sağlayan bu durum duyusal gelişimi de destekler.

El işi ve dikiş kartları etkinlikleri yaratıcı etkinlikler kategorisinde yer almaktadır. Çocuklar bu etkinlikler sırasında yapacağı etkinliği planlar ve daha sonra belirli bir sıraya koyarak hayata geçirir. Bu işlem çocuğun bir işi planlayarak başarabilmesini sağlar ve zihnini daha etkin kullanmasına yardımcı olur. Ayrıca sorumluluk bilincinin gelişimini de destekler. Aradığınız birçok el işi setini bu kategoriden satın alabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR