Kazıma Kartları

Çocuklarınızın yaratıcı etkinliklerle kaliteli ve eğlenceli zaman geçirmesini mi istiyorsunuz? Bunun için çocuklarınızın başından kalkmak istemeyeceği kazıma kartları tercih edebilirsiniz. Bu ürünler çocuğun üründeki görseli kazıyarak ortaya çıkarmasına dayalı bir sisteme sahiptir.

Kazıma kartlarında yer alan görseli ortaya çıkaran çocuklar bir ürünü ortaya koyabilmenin tadına varırken diğer taraftan da öz güvenlerinin arttığını gözlemleyebilirsiniz. Farklı ürünlerin yer aldığı çocuk kazıma kartları kategorimizde setlerin içinde aynı zamanda çıkartmalar da bulunmaktadır. Çocukların kazıyarak ortaya çıkardığı görseller ve ilgi çekici çıkartmalar ile kaliteli zaman geçirebilirsiniz.

Kazıma kartlarıyla oynarken anne babalar da çocuklarına eşlik edebilirler. Farklı yaş gruplarının gelişim seviyelerine uygun olarak tasarlanan kazımaya dayalı kart oyuncakları hemen satın alabilirsiniz.

Çocuk Kazıma Kartı Çeşitleri

Kazıma kartları farklı yaş gruplarının seviyelerine uygun olarak üretilmektedir. Kazıma işlemi ve görsellerin yapısı çocukların gelişim ve yaş seviyeleri dikkate alınarak tasarlanır. Çocuklarınız 4-8 yaş arası etkinliklerde küçük resimleri aktarabilmek adına kurşun kalemle resimleri karalayabilir. Kurşun kalemle karalanacak resimler daha düşük yaş seviyeleri için uygundur.

Daha büyük yaşlar için satışa sunulan çocuk kazıma kartları içinde uygulama kitapçığı, kazıma kağıdı ve kazıma aleti de bulunur. Çocuklar görselleri ortaya çıkarabilmek için kazıma aletini kullanırlar. Kazıma aletleri ahşap olduğu için çocuğa hiçbir şekilde zarar vermez. Bu etkinlikler ise 6-12 yaş arasındaki çocuklar için uygundur.

6 yaş ve üzeri çocuklar için kartlar yapıştırılarak 8 cm boyunda bulunan bir kurşun kalem kullanılarak kazındığı bir ürün de bulabilirsiniz. Bu setlerde yer alan çıkartmalar 1-2 cm boyundadır. Farklı kazıma kartları çocukların ilgisini çekecek şekilde tasarlanmıştır.

Kazıma Kartı Fiyatları

Kazıma kartı fiyatları arasında karşılaştırmalar yapabilmek için kategorimizdeki ürünleri inceleyebilirsiniz. Setler içindeki çıkartma sayısı ve kartların boyutu farklı olduğu için kazıma kartları da farklı fiyatlara sahiptir.

Çocuklar için kazıma kartları yaratıcılığı geliştirirken aynı zamanda kaba ve ince motor becerilerinin de gelişimini destekler. Farklı görselleri oluşturabilme olanağı çocukların zeka gelişimini de desteklemektedir. Çok yönlü gelişim için hızlı kargo gönderimi seçeneği olan kazıma kartları arasından bir seçim yapabilirsiniz.

Çocuklarınızın okul öncesi dönemde kazıma işlemi için kullandıkları kazıma aparatı ve karalama için kullandıkları kalemler sayesinde bir kalemi tutabileceği ince motor becerileri de gelişir. Bu etkinliklere yatkın olan çocuklar okul döneminde kalem tutabilme ve çizgi çizebilme konusunda zorluk yaşamazlar. Eğlenceli kazıma kartları için ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR