Tükendi
104,93 TL KDV Dahil
139,90 TL KDV Dahil
1

Çocuk Çantaları

Bebekler çevreyi anlamlandırmaya başladıktan sonra genellikle ebeveynlerini taklit etme eğilimindedir. Bu yüzden anne babalarından gördükleri davranışları yerine getirirler ve günlük hayatta onlar gibi hareket etme eğiliminde olurlar.

Çocukların eşyalarını koyarak yanlarında taşımalarını sağlamak için çocuk çantaları tercih edebilirsiniz. Çocuklarınız bazı eşyalarını hiç yanından ayırmak istemeyebilir. Bu yüzden sırtında şık ve estetik duracak bir çocuk çantası tercih edebilirsiniz.

Çocuklar okula giderken mutlaka çantaya ihtiyaç duyar. Çocuklarınızın beğenisine uygun çocuk okul çantası çeşitleri içinden bir seçim yapabilirsiniz. Çocuklarınızın beğenisine uygun olarak tasarlanan kaliteli çanta modellerini bu kategoride bulabilir ve beğendiğiniz ürünleri hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.

Çocuk Sırt Çantası Modelleri

Çocukların ilgisini çekecek birbirinden farklı çocuk sırt çantası modelleri sizleri bekliyor. Çocukların okula gitme isteklerini arttıracak ve okulda kendilerini daha tarz hissetmelerini sağlayacak çanta modelleri arasından bir seçim yapabilirsiniz.

Kız çocuk çanta seçenekleri arasında koleksiyonumuz içinde uğur böceği ve kelebek gibi tasarımlara sahip çantalar öne çıkıyor. Çocuklarınızın ilk andan itibaren ilgisini çekecek çanta modelleri çocuklarınızın tüm eşyalarını koyabileceği şekilde tasarlanır.

Erkek çocuk çanta modelleri arasında ise sidekicks modeli ön plana çıkmaktadır. Bu kategorimizde yer alan çanta modelleri Stephen Joseph markasına aittir.

Stephen Joseph Amerika’da yaşayan anne babalar tarafından en çok tercih edilen çanta markaları arasındadır. Ülkemizde de ünlülerin çocukları için tercihi olan marka, okul öncesi ve okul çantaları alanında kullanışlı, ilgi çekici ve kaliteli ürünler tasarlamaktadır.

Özel tasarıma sahip çocuk çanta modelleri çocukların zorlanmadan taşımasını sağlayacak şekildedir. File ve yan cepleriyle özel alanlar yaratılan çantalarda omuz askıları yastıklı şekilde tasarlanmıştır ve çocuklara göre ayarlanabilir.

Tüm çanta modellerimizde fermuarlar çocukların açıp kaparken ellerinin sıkışmaması adına güvenli şekilde tasarlanmıştır. Ayarlanabilir yapıda askıları çocuklar için uygun hale getirerek zorlanmadan taşıması sağlanabilir. ABD’de markaya ait çantalar sağlık kontrollerinden başarıyla geçmiştir. Üretim sürecinde zararlı maddeler kullanılmamaktadır. Hem çocukların hem ebeveynlerin hayatını kolaylaştıracak okul çantası modelleri arasından hemen bir seçim yapabilirsiniz.

Çocuk Sırt Çantası Fiyatları

Çocuk sırt çantası fiyatları ürünün tasarımına ve markasına göre değişmektedir. Çocukların gelişim seviyelerine ve farklı ihtiyaçlarına uygun olarak çok yönlü tasarlanan Stephen Joseph markalı çantaları web sitemizde bulabilirsiniz. Beğendiğiniz ürünü memnun kalmazsanız koşulsuz iade edebilir ve satın aldığınız çantanın ödemesini kapıda yapabilirsiniz. Eğlenceli ve fonksiyonel tasarımlara sahip çantalar çok özel indirimlerle geniş koleksiyonumuzda sizleri bekliyor.