Lovely Paper Ürünleri

Bir kağıttan çok daha fazlası...

Bea, hayatını devam ettirirken tipo baskı türüyle ilgilenmiştir. Zamanla bu ilgi, tutkuya dönüşerek 2012 yılında Lovely Paper’ı kurmasını sağlar. Bea, araştırmaları ve almış olduğu eğitimler sonucu birçok baskı makine ustaları ile tasarımcıları ile tanışma fırsatı buldu. Onun sade bir o kadar da etkileyici tasarımlarının altında derin anlamlar yatmaktadır. Lovely Paper, ürünleri sizlere sunarken arka planında eşsiz bir hikâye saklıyor. Marka, ürünleri meydana getirirken tipo baskısı, zanaat ve küçük işletmeleri desteklemeyi hedefler. Lovely Paper, yaşadığımız hayatın daha iyiye evrilebileceğine inanıyor ve çalışıyor. Bu yüzden gerçekte var olan unsurlar ile doğanın ilham gücünü harmanlayarak tasarımlarını kâğıda aktarıyor. Tüm bunları öğrendiğimizde Lovely Paper’ın baskı ve tasarımdan çok daha fazlası olduğunu; ürünleriyle birlikte açığa çıkmamış duyguları gözler önüne serdiği anlaşılır.

Malzeme

Ekip olarak detaylı bir hazırlık sürecinden geçilir; kâğıtlar itinayla seçiliyor ve baskılar için özenle plakalar tasarlanıyor. Ürünler, muhteşem pamuklu dokunun üzerinde farklı bir diyara götüren renkli mürekkep ve harflerin büyüsüyle Lovely Paper, sizleri etkisi altına alır.

Markanın Amacı:

Lovely Paper, sizlerin tüm anılarını, duygularını kalıcı ve sonsuz olmasını sağlıyor. Ürünleri ile insanlar, açığa çıkan duyguları, birbiriyle temas ederek dünyayı daha anlamlı bir hale getiriyor.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR