Mini Oyunlar

Çocukların sağlıklı gelişimi ebeveynler için çok önemli bir süreçtir. Anne babalar çocuklarının büyüme çağında zihinsel, psikomotor, fiziksel ve duyusal gelişimi için oyun seçimi çok önemlidir. Bu süreçte kategorimiz içinde sizler için mini oyunlar bir araya getirdik.

Mini oyunlar bölümümüzde her yaş seviyesi için çok yönlü gelişimi destekleyecek oyunlar sunuyoruz. Söz konusu oyunlarda çocuklarınız bireysel ya da grup halinde oyunlara katılabilir. Tek başına oynadığı oyunlarda bağımsız vakit geçirmeyi öğrenecek, grup halinde katıldığı oyunlarda ise sosyal becerilerini geliştirecektir.

Çocuklarınız mini oyun seçenekleri içinde farklı eğlencelerin içine dalacak. Uzun zamanlar boyunca sıkılmadan oynayabileceği ve kendini geliştirebileceği birçok oyunu bulabilirsiniz. Aradığınız tüm oyunları hemen listemizde bulabilirsiniz.

Çocuklar İçin Mini Oyunlar

Eşleştirme, gruplara ayırma ve sınıflama gibi zorlayıcı becerileri kazandırmak isteyen ebeveynler çocuklar için mini oyunlar satın alabilirler. Çocuklar özellikle okul öncesi ve ilkokul döneminde kurallar doğrultusunda hareket etmeyi öğrenmelidir.

Mini oyunlar çocukların oyunun kurallara göre hareket etmesini ve bir grup içinde sorumluluk alarak sorumluluklarını yerine getirmesini sağlar. Ayrıca oyunlar içinde çocuklar strateji geliştirerek  problem çözme, strateji uygulama ve çok yönlü düşünme becerilerini kazanabilir.

Mini oyunlar içinde çocuklar “Amiral Battı” gibi konsantrasyonu geliştirecek ve dikkati geliştirecek ürünler de bulabilirsiniz. Farklı özellikler barındıran, çocuklarınızın eğlenmesini sağlayacak oyunları uygun fiyatlarla ve hızlı kargo seçeneğimizle hemen satın alabilirsiniz.

Mini Boyama Oyunları

Çocukların özellikle okul öncesi dönemde en çok sevdikleri etkinliklerin başında boyama etkinlikleri geliyor. Ebeveynler bu dönemde boyama kitaplarına yoğun talep göstermektedir. Mini boyama kitapları çocuklarınızın boyama yaparken eğlenmesini ve ince motor becerilerini geliştirmesini sağlar.

Boyama etkinlikleriyle birlikte çocukların psikomotor becerilerini geliştirebilmek için çizim etkinlikleri de önemlidir. Mini çizim oyunları içinde yer alan çizim kartları çocuklarınızın yaşına uygun, ilgisini çekecek ürünlerdir.

Çocuklarınızın parmaklarını kullanma, el becerilerini etkin şekilde geliştirme, bağımsız çalışabilme ve bir işi başarabilme konusunda gelişimini desteklemek için mini boyama ve çizim oyunları sizleri bekliyor. Ürünlerimizi hemen inceleyebilir ve çocuğunuzun yaş grupları için ürün açıklamalarından bilgi alabilirsiniz.